Yritys- ja
yhtiöasiakkaat

Jarmo Jaakkola

Myyntipäällikkö, kuluttajamyynti

+358 (0)50 0452 580
jarmo.jaakkola@domlux.fi
Koko Suomi

Karri Valkamo

Yksikön johtaja
Projektimyynti
+358 (0)50 3461 499
karri.valkamo@domlux.fi
Puutarhakatu 19 A 2.krs
20100 Turku

Varsinais-Suomi, Satakunta ja Pirkanmaa

Jorma S. Tiiri

Tuotekehityspäällikkö
tekninen neuvonta

+358 (0)50 5692 339
jorma.tiiri@domus.fi

Pekka Mykkänen

Projektipäällikkö
+358 (0)50 3443 790
pekka.mykkanen@domlux.fi
Ruosilantie 14 A
00390 Helsinki

Pääkaupunkiseutu ja Uusimaa

Timo Laitinen

Projektipäällikkö
+358 (0)50 3443 812
timo.laitinen@domlux.fi
Ruosilantie 14 A
00390 Helsinki

Pääkaupunkiseutu ja Uusimaa

Markus Lehtivuori

Markus Lehtivuori

Projektipäällikkö
+358 (0)40 3045 361
markus.lehtivuori@domlux.fi

Pirkanmaa

Mika Rantala

Projektipäällikkö
+358 (0)50 5992 603
mika.rantala@domlux.fi
Puutarhakatu 19 A 2.krs
20100 Turku

Varsinais-Suomi, Satakunta ja Pirkanmaa

Jarmo Heiskanen

Tuotepäällikkö,
alumiinijärjestelmät
+358 (0)40 3045 317
jarmo.heiskanen@domus.fi

Sami Tallqvist

Työpäällikkö
Länsi-Suomi/projektikohteet
+358 (0)40 3045 343
sami.tallqvist@domlux.fi

Esa Kurikka

Työpäällikkö
Pirkanmaa, Kanta-Häme ja Varsinais-Suomi
+358 (0)50 4071 053
esa.kurikka@domlux.fi

Pekka Tomppo

Tekninen jälkimarkkinointi
+358 (0)50 3443 747
pekka.tomppo@domlux.fi
Puutarhakatu 19 a, 2-krs.
20100 Turku

Ota askel kohti uutta

Varaa ilmainen suunnitteluaika

Ota yhteyttä ja varaa täysin maksuton suunnitteluaika. Suunnitteluajan varaaminen ei sido sinua mihinkään.

Pikayhteydenotto
logo-domlux.fi

 

Haluatko maksuttoman tarvekartoituksen asiantuntijamme kanssa?

Kirjoita posti- ja puhelinnumerosi, niin soitamme Sinulle mahdollisimman pian.





Piilota