Kuluttaja-asiakkaat

Etsi postinumerolla löytääksesi lähimmän ikkuna-asiantuntijasi

Myyjät ja asennuspäälliköt

Olemme pohjoisten olojen asiantuntijoita. Ikkuna-asiantuntijoillamme on alalta keskimäärin 17 vuoden kokemus. Domus Yhtiöiden 70 vuoden kokemus, yhdistettynä myyjiemme saneeraus- ja uudisrakennuskohteiden asiantuntemukseen, takaa parhaat ratkaisut juuri sinun tarpeisiisi. Ota yhteyttä ja kysy lisää!

Jarmo Jaakkola

Myyntipäällikkö, kuluttajamyynti

+358 (0)50 0452 580
jarmo.jaakkola@domlux.fi
Koko Suomi

Juha Riuttanen

Ikkuna-asiantuntija
+358 (0)40 3045 358
juha.riuttanen@domlux.fi
Pääkaupunkiseutu

Kari Koskinen

Ikkuna-asiantuntija
+358 (0)40 3045 359
kari.koskinen@domlux.fi
Länsi-Uusimaa, Raasepori ja PK-seutu

Timo Rantala

Ikkuna-asiantuntija
+358 (0)40 3045 357
timo.rantala@domlux.fi
Pääkaupunkiseutu, Keski/Itä-Uusimaa

Heidi Klemetti

Myyntiassistentti
+358 (0)40 3045 332
heidi.klemetti@domlux.fi

Teemu Nummela

Ikkuna-asiantuntija
+358 (0)40 3045 380
teemu.nummela@domlux.fi
Pirkanmaa

Sami Korhonen

Ikkuna-asiantuntija
+358 (0)40 3045 379
sami.korhonen@domlux.fi
Kanta-Häme ja Päijät-Häme

Jari Vehviläinen

Ikkuna-asiantuntija
+358 (0)40 3045 381
jari.vehvilainen@domlux.fi
Itä-Suomi ja Kaakkois-Suomi

Mika Javanainen

Ikkuna-asiantuntija
+358 (0)40 3045 367
mika.javanainen@domlux.fi
Varsinais-Suomi

Henri Hauta-alus

Henri Hauta-alus

Ikkuna-asiantuntija
+358 (0)40 3045 366
henri.hauta-alus@domlux.fi
Varsinais-Suomi

veijo laukkanen

Veijo Laukkanen

Ikkuna-asiantuntija
+358 (0)40 3045 371
veijo.laukkanen@domlux.fi
Jyväskylä, Keski-Suomi, Etelä-Savo, Mikkelin seutu

Harri Manninen

Ikkuna-asiantuntija ja asennuspäällikkö
+358 (0)40 3045 392
harri.manninen@domlux.fi
Oulu

Jouni Oksman

Ikkuna-asiantuntija ja asennuspäällikkö
+358 (0)50 4311 163
jouni.oksman@domlux.fi
Kuopio, Savo ja Pohjois-Karjala

Osmo Juuti

Ikkuna-asiantuntija
+358 (0)50 0556 266
osmo.juuti@domlux.fi
Savonlinna ja Itä-Suomi

Jarmo Heiskanen

Tuotepäällikkö,
alumiinijärjestelmät
+358 (0)40 3045 317
jarmo.heiskanen@domus.fi

Koko Suomi

Kari Kangasniemi

Asennuspäällikkö
Etelä-Suomi/pientalot
+358 (0)40 3045 354
kari.kangasniemi@domlux.fi

Jari Ylinen

Asennuspäällikkö
Pirkanmaa, Keski-Suomi, Länsi-Suomi ja Pohjanmaa/pientalot
+358 (0)40 3045 337
jari.ylinen@domlux.fi

Reklamaatiot ja palaute

Anna palautetta, tai ilmoita reklamaatiosta ja muista tuotteita koskevista ongelmista tästä linkistä

Reklamaatioilmoitus

verkkoneuvottelu-kysy-lisaa

Verkkoneuvottelu

Kysy myös Skype-neuvottelu mahdollisuutta oman alueesi myyjältä!

Pikayhteydenotto
logo-domlux.fi

Haluatko ikkuna-asiantuntijamme olevan yhteydessä ja tekevän maksuttoman kartoituksen

Kirjoita posti- ja puhelinnumerosi, niin soitamme Sinulle mahdollisimman pian.





Piilota