Kuluttaja-asiakkaat

Etsi postinumerolla löytääksesi lähimmän ikkuna-asiantuntijasi

Myyjät ja asennuspäälliköt

Jarmo Jaakkola

Myyntipäällikkö, kuluttajamyynti

+358 (0)50 0452 580
jarmo.jaakkola@domlux.fi
Koko Suomi

Juha Riuttanen

Ikkuna-asiantuntija
+358 (0)40 3045 358
juha.riuttanen@domlux.fi
Pääkaupunkiseutu

Kari Koskinen

Ikkuna-asiantuntija
+358 (0)40 3045 359
kari.koskinen@domlux.fi
Länsi-Uusimaa, Raasepori ja PK-seutu

Marko Pesonen

Ikkuna-asiantuntija
+358 (0)40 3045 351
marko.pesonen@domlux.fi
Länsi-Uusimaa, Raasepori ja PK-seutu

Timo Rantala

Ikkuna-asiantuntija
+358 (0)40 3045 357
timo.rantala@domlux.fi
Uusimaa ja Kaakkois-Suomi

Heidi Klemetti

Myyntiassistentti
+358 (0)40 3045 332
heidi.klemetti@domlux.fi
Pääkaupunkiseutu

Kai Virtanen

Ikkuna-asiantuntija
+358 (0)40 3045 365
kai.virtanen@domlux.fi
Pirkanmaa

Teemu Nummela

Ikkuna-asiantuntija
+358 (0)40 3045 380
teemu.nummela@domlux.fi
Pirkanmaa

Sami Korhonen

Ikkuna-asiantuntija
+358 (0)40 3045 379
sami.korhonen@domlux.fi
Pirkanmaa, Kanta-Häme ja Päijät-Häme

Jari Vehviläinen

Ikkuna-asiantuntija
+358 (0)40 3045 381
jari.vehvilainen@domlux.fi
Itä-Suomi ja Kaakkois-Suomi

Mika Javanainen

Ikkuna-asiantuntija
+358 (0)40 3045 367
mika.javanainen@domlux.fi
Varsinais-Suomi

Henri Hauta-alus

Henri Hauta-alus

Ikkuna-asiantuntija
+358 (0)40 3045 366
henri.hauta-alus@domlux.fi
Varsinais-Suomi

Jussi Kangasniemi

Ikkuna-asiantuntija
+358 (0)40 5204 935
jussi.kangasniemi@domlux.fi
Pori ja Satakunta

Juha-Markku Karhu

Ikkuna-asiantuntija
+358 (0)50 4669 996
juha-markku.karhu@domlux.fi
Pohjanmaa

veijo laukkanen

Veijo Laukkanen

Ikkuna-asiantuntija
+358 (0)40 3045 371
veijo.laukkanen@domlux.fi
Jyväskylä, Keski-Suomi

Harri Manninen

Ikkuna-asiantuntija ja asennuspäällikkö
+358 (0)40 3045 392
harri.manninen@domlux.fi
Oulu

Jouni Oksman

Ikkuna-asiantuntija ja asennuspäällikkö
+358 (0)50 4311 163
jouni.oksman@domlux.fi
Kuopio, Keski-Suomi, Savo ja Pohjois-Karjala

Osmo Juuti

Ikkuna-asiantuntija
+358 (0)50 0556 266
osmo.juuti@domlux.fi
Savonlinna ja Itä-Suomi

Oskari Purra

Ikkuna-asiantuntija
Myyntiassistentti, Jälleenmyynti
+358 (0)40 5335 858
oskari.purra@domlux.fi
Loimaa

Kari Kangasniemi

Asennuspäällikkö
Etelä-Suomi/pientalot
+358 (0)40 3045 354
kari.kangasniemi@domlux.fi

Jari Ylinen

Asennuspäällikkö
Pirkanmaa, Keski-Suomi, Länsi-Suomi ja Pohjanmaa/pientalot
+358 (0)40 3045 337
jari.ylinen@domlux.fi

verkkoneuvottelu-kysy-lisaa

Verkkoneuvottelu

Kysy myös Skype-neuvottelu mahdollisuutta

Myymälät

Domlux Espoo

Martinkuja 10
02270 Espoo

Aukioloajat

Ikkuna-asiantuntijamme paikalla sopimuksen mukaan

Myyjät
Kari Koskinen
Marko Pesonen

Domlux Helsinki Konala

Ruosilantie 14 A
00390 Helsinki

Aukioloajat

Ikkuna-asiantuntijamme paikalla sopimuksen mukaan

Myyjät
Juha Riuttanen
Myyntiassistentti

Heidi Klemetti

Domlux Hyvinkää

Torikatu 6–8
05800 Hyvinkää

Aukioloajat

Ikkuna-asiantuntijamme paikalla sopimuksen mukaan

Myyjät
Timo Rantala

Domlux Jyväskylä

Ahjokeskus, Ahjokatu 16
40320 Jyväskylä

Aukioloajat

Ikkuna-asiantuntijamme paikalla sopimuksen mukaan

Myyjät
Veijo Laukkanen

Domlux Koria

Raidetie 2 A
45610 Koria

Aukioloajat

Ikkuna-asiantuntijamme paikalla sopimuksen mukaan

Myyjät
Jari Vehviläinen

Domlux Kotka

Jumalniementie 3
48600 Kotka

Aukioloajat

Ikkuna-asiantuntijamme paikalla sopimuksen mukaan

Myyjät
Jari Vehviläinen

Domlux Kuopio

Puijonkatu 24
70100 Kuopio

Aukioloajat

Ikkuna-asiantuntijamme paikalla sopimuksen mukaan

Myyjät
Jouni Oksman

Domlux Lahti

Linjakatu 4
15100 Lahti

Aukioloajat

Ikkuna-asiantuntijamme paikalla sopimuksen mukaan

Myyjät
Sami Korhonen

Domlux Loimaa

Puusepänkatu 1
32200 Loimaa

Aukioloajat

Ikkuna-asiantuntijamme paikalla sopimuksen mukaan

Myyjät
Oskari Purra

Domlux Oulu

Taka-Lyötynkatu 4 (Värisilmän tilat)
90140 Oulu

Aukioloajat

Ikkuna-asiantuntijamme paikalla sopimuksen mukaan

Myyjät
Harri Manninen

Domlux Porvoo

Kuninkaanportti, Ratsumestarinkatu 9
06100 Porvoo

Aukioloajat

Ikkuna-asiantuntijamme paikalla sopimuksen mukaan

Myyjät
Timo Rantala
Jari Vehviläinen

Domlux Savonlinna

Savontie 1
57100 Savonlinna

Aukioloajat

Ikkuna-asiantuntijamme paikalla sopimuksen mukaan

Myyjät
Osmo Juuti

Domlux Seinäjoki

Väinämöinen 2
60120 Seinäjoki

Aukioloajat

Ikkuna-asiantuntijamme paikalla sopimuksen mukaan

Myyjät
Juha-Markku Karhu

Domlux Tampere

Tampellan esplanadi 10
33100 Tampere

Aukioloajat

Ikkuna-asiantuntijamme paikalla sopimuksen mukaan

Myyjät
Kai Virtanen
Teemu Nummela

Domlux Turku

Puutarhakatu 19
20100 Turku

Aukioloajat

Ikkuna-asiantuntijamme paikalla sopimuksen mukaan

Myyjät
Mika Javanainen
Henri Hauta-alus

Domlux Vantaa Tammisto

Tammiston kauppatie 18
01510 Vantaa

Aukioloajat

Ikkuna-asiantuntijamme paikalla sopimuksen mukaan

Myyjät
Juha Riuttanen
Timo Rantala

Ota askel kohti uutta

Varaa ilmainen suunnitteluaika

Ota yhteyttä ja varaa täysin maksuton suunnitteluaika. Suunnitteluajan varaaminen ei sido sinua mihinkään.

Pikayhteydenotto
logo-domlux.fi

Haluatko maksuttoman ikkunakartoituksen asiantuntijamme kanssa?

Kirjoita posti- ja puhelinnumerosi, niin soitamme Sinulle mahdollisimman pian.





Piilota