Domus Yhtiöt Oy
yhteystiedot

Mika Kaukonen

Toimitusjohtaja

+358 (45) 8677 975
mika.kaukonen@domus.fi

Juha Munne

Yksikön johtaja
Domlux Ikkunat ja ovet

+358 (0)40 8220 777
juha.munne@domus.fi

Harri Seppänen

Operatiivinen johtaja
asennus, jälkimarkkinointi
Yksikön johtaja
Domus Keittiöt ja kodin kalusteet

+358 (0)40 3045 302
harri.seppanen@domus.fi

Jarmo Jaakkola

Myyntipäällikkö, kuluttajamyynti

+358 (0)50 0452 580
jarmo.jaakkola@domlux.fi
Koko Suomi

Marko Silvander

Tehdaspäällikkö

+358 (0)40 3045 322
marko.silvander@domus.fi

Tommi Ylhäisi

Laatupäällikkö
reklamaatiot ja jälkimarkkinointi

+358 (0)40 3045 315
tommi.ylhaisi@domus.fi

Niklas Sundström

Talouspäällikkö

+358 (0)40 5221 632
niklas.sundstrom@domus.fi

Sari Laakkonen

Konttoripäällikkö

+358 (0)40 1613211
sari.laakkonen@domus.fi

Sonja Arohonka

Asiakaskokemus-, markkinointi-, ja viestintäpäällikkö

+358 (0)40 3045 403
sonja.arohonka@domus.fi

Markus Rantanen

Markkinoinnin digispesialisti

+358 (0)40 3045 423
markus.rantanen@domus.fi

Jukka Pakkanen

Markkinointiassistentti

+358 (0)40 3045 492
jukka.pakkanen@domus.fi

Jari Sääksi

Tietohallintojohtaja

+358 (0)50 3443 752
jari.saaksi@domus.fi

Erkka Hakkarainen

Tietohallintopäällikkö

+358 (0)50 4311165
erkka.hakkarainen@domus.fi

Kaarlo Silokangas

Järjestelmäasiantuntija

+358 (0)50 4349 554
kaarlo.silokangas@domus.fi

Jorma S. Tiiri

Tuotekehityspäällikkö
tekninen neuvonta

+358 (0)50 5692 339
jorma.tiiri@domus.fi

Lähtevä logistiikka

0207 100 325

Domlux Ruotsi

www.domlux.se

Irina Vesikko

Asiakasvastaava,
Itävienti

+358 (0)50 4653 333
irina.vesikko@domus.fi
Domus Russia

Reklamaatiot ja palaute

Anna palautetta, tai ilmoita reklamaatiosta ja muista tuotteita koskevista ongelmista tästä linkistä

Reklamaatioilmoitus

Ota askel kohti uutta

Varaa ilmainen suunnitteluaika

Ota yhteyttä ja varaa täysin maksuton suunnitteluaika. Suunnitteluajan varaaminen ei sido sinua mihinkään.

Pikayhteydenotto
logo-domlux.fi

 

Haluatko maksuttoman tarvekartoituksen asiantuntijamme kanssa?

Kirjoita posti- ja puhelinnumerosi, niin soitamme Sinulle mahdollisimman pian.





Piilota