Domus Yhtiöt Oy
yhteystiedot

Juha Munne

Toimitusjohtaja

+358 207 100 200
juha.munne@domus.fi

Tom Blomqvist

CFO, Talousjohtaja
+358 207 100 200

tom.blomqvist@domus.fi

henkilosto-dummy

Anu Järvinen

Talouspäällikkö

+358 (40) 667 9267
anu.jarvinen@domus.fi

Jarmo Jaakkola

Myyntipäällikkö, kuluttajamyynti

+358 (0)50 0452 580
jarmo.jaakkola@domlux.fi
Koko Suomi

henkilosto-dummy

Ilari Kalliola

Tuotantovastaava
Domlux Alumiinituotteet

+358 (0)40 3045 316
ilari.kalliola@domus.fi

Karri Valkamo

Yksikön johtaja
Projektimyynti
+358 (0)50 3461 499
karri.valkamo@domlux.fi
Puutarhakatu 19 A 2.krs
20100 Turku

Varsinais-Suomi, Satakunta ja Pirkanmaa

Marko Silvander

Tehdaspäällikkö

+358 (0)40 3045 322
marko.silvander@domus.fi

Tommi Ylhäisi

Alumiinituotteiden asennuspäällikkö
Laatupäällikkö, reklamaatiot ja jälkimarkkinointi

+358 (0)40 3045 315
tommi.ylhaisi@domus.fi

Iina Tervolin

Iina Tervolin

HR-koordinaattori

+358 (0)40 6601 039
iina.tervolin@domus.fi

Sonja Arohonka

Markkinointi- ja viestintäpäällikkö

+358 (0)40 3045 403
sonja.arohonka@domus.fi

Markus Rantanen

Markkinoinnin digispesialisti

+358 (0)40 3045 423
markus.rantanen@domus.fi

Jukka Pakkanen

Markkinointikoordinaattori

+358 (0)40 3045 492
jukka.pakkanen@domus.fi

Jari Sääksi

Tietohallintojohtaja

+358 (0)50 3443 752
jari.saaksi@domus.fi

Erkka Hakkarainen

Tietohallintopäällikkö

+358 (0)50 4311165
erkka.hakkarainen@domus.fi

Kaarlo Silokangas

Järjestelmäasiantuntija

+358 (0)50 4349 554
kaarlo.silokangas@domus.fi

Jorma S. Tiiri

Tuotekehityspäällikkö
tekninen neuvonta

+358 (0)50 5692 339
jorma.tiiri@domus.fi

Aaro Kalliorinne

Järjestelmäinsinööri
+358 (0)40 3045330
aaro.kalliorinne@domus.fi

Lähtevä logistiikka

0207 100 325

Domlux Ruotsi

www.domlux.se

henkilosto-dummy

Talousosasto

Talousosasto

Y-tunnus 0134829-5
Laskut osoitteella
Domus Yhtiöt Oy
PL 6, 32201 Loimaa
tai
ostolaskut@domus.fi

henkilosto-dummy

Irina Vesikko

Asiakasvastaava,
Itävienti

+358 (0)50 4653 333
irina.vesikko@domus.fi
Domus Russia

Reklamaatiot ja palaute

Anna palautetta, tai ilmoita reklamaatiosta ja muista tuotteita koskevista ongelmista tästä linkistä

Reklamaatioilmoitus

Ota askel kohti uutta

Varaa ilmainen suunnitteluaika

Ota yhteyttä ja varaa täysin maksuton suunnitteluaika. Suunnitteluajan varaaminen ei sido sinua mihinkään.

Pikayhteydenotto
logo-domlux.fi

Haluatko ikkuna-asiantuntijamme olevan yhteydessä ja tekevän maksuttoman kartoituksen

Kirjoita posti- ja puhelinnumerosi, niin soitamme Sinulle mahdollisimman pian.





Piilota