Domus Yhtiöt Oy
yhteystiedot

Tom Blomqvist

CFO, Talousjohtaja
+358 207 100 200

tom.blomqvist@domus.fi

henkilosto-dummy

Anu Järvinen

Talouspäällikkö

+358 (40) 667 9267
anu.jarvinen@domus.fi

Jarmo Jaakkola

Myyntipäällikkö, kuluttajamyynti

+358 (0)50 0452 580
jarmo.jaakkola@domlux.fi
Koko Suomi

henkilosto-dummy

Ilari Kalliola

Tuotantovastaava
Domlux Alumiinituotteet

+358 (0)40 3045 316
ilari.kalliola@domus.fi

Karri Valkamo

Yksikön johtaja
Projektimyynti
+358 (0)50 3461 499
karri.valkamo@domlux.fi
Puutarhakatu 19 A 2.krs
20100 Turku

Varsinais-Suomi, Satakunta ja Pirkanmaa

Marko Silvander

Tehdaspäällikkö

+358 (0)40 3045 322
marko.silvander@domus.fi

Tommi Ylhäisi

Alumiinituotteiden asennuspäällikkö
Laatupäällikkö, reklamaatiot ja jälkimarkkinointi

+358 (0)40 3045 315
tommi.ylhaisi@domus.fi

Iina Tervolin

Iina Tervolin

HR-koordinaattori

+358 (0)40 6601 039
iina.tervolin@domus.fi

Jari Sääksi

Tietohallintojohtaja

+358 (0)50 3443 752
jari.saaksi@domus.fi

Erkka Hakkarainen

Tietohallintopäällikkö

+358 (0)50 4311165
erkka.hakkarainen@domus.fi

Kaarlo Silokangas

Järjestelmäasiantuntija

kaarlo.silokangas@domus.fi

Jorma S. Tiiri

Tuotekehityspäällikkö
tekninen neuvonta

+358 (0)50 5692 339
jorma.tiiri@domus.fi

henkilosto-dummy

Irina Vesikko

Asiakasvastaava,
Itävienti

+358 (0)50 4653 333
irina.vesikko@domus.fi
Domus Russia

Aaro Kalliorinne

Järjestelmäinsinööri
+358 (0)40 3045330
aaro.kalliorinne@domus.fi

Lähtevä logistiikka

0207 100 325

Domlux Ruotsi

www.domlux.se

Talousosasto

Talousosasto

Y-tunnus 0134829-5
Laskut osoitteella
Domus Yhtiöt Oy
PL 6, 32201 Loimaa
ostolaskut@domus.fi

Reklamaatiot ja palaute

Anna palautetta, tai ilmoita reklamaatiosta ja muista tuotteita koskevista ongelmista tästä linkistä

Reklamaatioilmoitus