Yritys- ja
yhtiöasiakkaat

Jarmo Jaakkola

Myyntipäällikkö, kuluttajamyynti

+358 (0)50 0452 580
jarmo.jaakkola@domlux.fi
Koko Suomi

Karri Valkamo

Yksikön johtaja
+358 (0)50 3461 499
karri.valkamo@domlux.fi
Puutarhakatu 19 A 2.krs
20100 Turku

Länsi-Suomi

Pekka Mykkänen

Projektipäällikkö
+358 (0)50 3443 790
pekka.mykkanen@domlux.fi
Ruosilantie 14 A
00390 Helsinki

Pääkaupunkiseutu ja Uusimaa

Timo Laitinen

Projektipäällikkö
+358 (0)50 3443 812
timo.laitinen@domlux.fi
Ruosilantie 14 A
00390 Helsinki

Pääkaupunkiseutu ja Uusimaa

Jyrki Behm

Jyrki Behm

Projektipäällikkö
+358 (0)50 4497 993
jyrki.behm@domlux.fi
Puijonkatu 24
70100 Kuopio

Mika Rantala

Projektipäällikkö
+358 (0)50 5992 603
mika.rantala@domlux.fi
Puutarhakatu 19 A 2.krs
20100 Turku

Länsi-Suomi

Antti Juvonen

Projektipäällikkö
+358 (0)50 5700 056
antti.juvonen@domlux.fi

Lahden ympäristökunnat

Kari Sahimäki

Projektipäällikkö
+358 (0)40 3045350
kari.sahimaki@domlux.fi
Enqvistinkatu 7 B 11
33400 Tampere

Pirkanmaa, Jyväskylä ja Kanta-Häme

Tatu Parviainen

Projektipäällikkö
+358 (0)40 3045 360
tatu.parviainen@domlux.fi
Enqvistinkatu 7 B 11
33400 Tampere

Pirkanmaa

Aaro Kalliorinne

Laskentainsinööri
+358 (0)40 3045330
aaro.kalliorinne@domus.fi

Heikki Alhonen

Tekninen asiantuntija,
arkkitehti- ja suunnittelijaneuvonta

+358 (0)40 3045336
heikki.alhonen@domus.fi

Jarmo Heiskanen

Tuotepäällikkö,
alumiinijärjestelmät
+358 (0)40 3045 317
jarmo.heiskanen@domus.fi

Sami Tallqvist

Työpäällikkö
Länsi-Suomi/projektikohteet
+358 (0)40 3045 343
sami.tallqvist@domlux.fi

Esa Kurikka

Työpäällikkö
Pirkanmaa, Kanta-Häme ja Varsinais-Suomi
+358 (0)50 4071 053
esa.kurikka@domlux.fi

Markus Lehtivuori

Markus Lehtivuori

Työpäällikkö
Pirkanmaa/projektikohteet
+358 (0)40 3045 361
markus.lehtivuori@domlux.fi

Pekka Tomppo

Tekninen jälkimarkkinointi
+358 (0)50 3443 747
pekka.tomppo@domlux.fi
Puutarhakatu 19 a, 2-krs.
20100 Turku

Ota askel kohti uutta

Varaa ilmainen suunnitteluaika

Ota yhteyttä ja varaa täysin maksuton suunnitteluaika. Suunnitteluajan varaaminen ei sido sinua mihinkään.

Pikayhteydenotto
logo-domlux.fi

Haluatko maksuttoman ikkunakartoituksen asiantuntijamme kanssa?

Kirjoita posti- ja puhelinnumerosi, niin soitamme Sinulle mahdollisimman pian.





Piilota